Kontakt

Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie

Adres

Wygiełzów, ul Podzamcze 1
32 - 551 Babice woj. małopolskie
GPS N: 50° 34’ 12” E: 19° 38’ 12”

Nr konta

50 8444 0008 0000 0081 9279 0001
Bank Spółdzielczy w Chrzanowie
NIP: 628 – 214 – 64 – 84

Telefony

Kasa, informacja: 32 - 613 - 40 - 62
Administracja: tel/fax 32 - 622 - 87 - 49,
32 - 646 - 28 - 10
Zamawianie lekcji: 885-386-913

Dyrektor
Marek Bębenek
tel/fax 32 – 622 – 87 – 49, 32 – 646 – 28 – 10
mbebenek@mmz.info.pl

Główny księgowy
Anna Chmielowska
tel/fax 32 – 622 – 87 – 49, 32 – 646 – 28 – 10
achmielowska@mmz.info.pl

Rachunkowość
Aneta Cinal
tel/fax 32 – 622 – 87 – 49, 32 – 646 – 28 – 10
acinal@mmz.info.pl

Sekretariat – Kierownik administracyjny
Elżbieta Kożuch
tel/fax 32 – 622 – 87 – 49, 32 – 646 – 28 – 10
sekretariat@mmz.info.pl
ekozuch@mmz.info.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Aneta Nędza
iodo@mmz.info.pl
nedzaodo@interia.pl

Historyk
Marek Szymaszkiewicz
tel/fax 32 – 622 – 87 – 49
mszymaszkiewicz@mmz.info.pl

 

Dział Edukacji Muzealnej/Koordynator dostępności
Beata Sanak
tel/fax  32 – 622 – 87 – 49,   885 -386- 913
bsanak@mmz.info.pl

Wieloosobowe stanowisko pracy ds. etnografii i rzemiosła artystycznego
Agnieszka Oczkowska
tel/fax 32 – 622 – 87 – 49, 32 – 646 – 28 – 10
aoczkowska@mmz.info.pl

Stanowisko ds. promocji i marketingu
Justyna Hudzik
tel/fax 32 – 622 – 87 – 49,
promocja@mmz.info.pl
jhudzik@mmz.info.pl

Referent ds. Technicznych
Andrzej Dudziak
tel/fax 32 – 622 – 87 – 49
adudziak@mmz.info.pl

Archiwum Zakładowe
Asystent Muzealny
Marzena Skórkiewicz
tel/fax 32 – 622 – 87 – 49
mskorkiewicz@mmz.info.pl

Ustawienia

Zapisz się do newslettera

Skip to content